Audyt it

Biznes narzeka na niską jakość wsparcia informatycznego w Twojej firmie? Współpraca informatyków z pracownikami biznesowymi generuje liczne zgrzyty? Projekty (informatyczne i biznesowe) zbyt często przekraczają ustalone harmonogramy i budżety? Część projektów wstrzymujesz, bądź całkowicie z nich rezygnujesz ze względu na braki kadrowe? Wydatki systematycznie rosną, a organizacja stoi w miejscu? A być może nie wiesz, co tak naprawdę tyle kosztuje?
Jeśli nurtuje Cię którekolwiek z powyższych lub podobnych pytań, zapoznaj się z ofertą naszych usług i podejściem do ich realizacji. Z naszą pomocą odczuwalnie przyspieszysz rozwój swojej firmy, a koszty naszego wsparcia wielokrotnie zwrócą się w Twoim P&L’u (rachunek zysków i strat), co jesteśmy gotowi zagwarantować umową typu success fee (premia za osiągnięcie celu).
Opowiedz lub opisz nam swój problem, stojące przed Tobą wyzwanie, bądź zadaj nurtujące Cię pytania, a w ciągu 24 godzin udzielimy Ci rzetelnej odpowiedzi i przedstawimy wstępne propozycje rozwiązania, całkowicie bezpłatnie. Jeśli będziesz zainteresowany dalszą współpracą, przedstawimy Ci skrojoną na miarę Twoich potrzeb ofertę naszych profesjonalnych usług doradczych.

f