Montaż klimatyzacji sanok, klimatyzacje do domu - Inventor

Klimatyzacja z montażem w twojej miejscowości. Oferujemy kompleksowe usługi montażu wentylacji, klimatyzacji dla firm oraz klienta indywidualnego tzw. klimatyzacja do domu. Zrealizowaliśmy szereg wymagających projektów dla przemysłu, biur, gastronomi. Korzystamy z najlepszych komponentów, urządzeń, materiałów. Instalacje montowane są przez doświadczonych fachowców z uprawnieniami i certyfikatami. Dla klientów indywidualnych oferujemy montaż klimatyzacji do domu lub mieszkania. W domkach jednorodzinnych lub mieszkaniach częstym rozwiązaniem na upalne lato jest montaż klimatyzatora w salonie lub sypialni. Coraz częściej na balkonach mieszkań można zauważyć jednostki zewnętrzne klimatyzatora, to znak że ktoś cieszy się chłodem w upalne dni. Jednostka wewnętrzna często jest określana mianem klimatyzator ścienny lub klimatyzator split. Nowoczesne urządzenia mają wiele zalet, prócz zapewniania komfortu cieplnego latem, mogą stanowić dodatkowe źródło ciepła w okresach przejściowych. Mają możliwość filtracji powietrza oraz jego jonizacji dzięki czemu drobnoustroje zostają zatrzymane. W naszej ofercie mamy urządzenia sprawdzonych producentów np. klimatyzator Panasonic, LG, MDV oraz innych producentów.
Dla firm mamy szeroką ofertę, między innymi jest to klimatyzacja do biura. Dla budynków z większą ilością pomieszczeń, stosuje się klimatyzator multisplit. Świetnym rozwiązaniem w budynkach wielkogabarytowych np. hotelach jest klimatyzacja VRF.
Klimatyzacja przemysłowa. Oferujemy montaż instalacji wentylacji mechanicznej opartej o centrale klimatyzacyjne lub klimatyzacje hal przemysłowych (hale produkcyjne, magazyny itp. ) przy zastosowaniu wody lodowej, gdzie nie można zastosować freonu. W naszej ofercie mamy również, rozwiązania oparte o klimatyzatory ewaporacyjne.
Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Naszej strony w celu zapoznania się całą ofertą. Można Nas znaleźć na googlemaps lub w google. Wystarczy wpisać frazy, takie jak, klimatyzacja sanok lub montaż klimatyzacji sanok z nazwą firmy Inventor. Działamy na terenie całego województwa podkarpackiego m. in. w miejscowościach: Brzozów, Dębica, Jarosław, jasło, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Łańcut, Mielec, nisko, przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne.

f