Bau-PL - wypożyczalnia maszyn budowlanych

Wypożyczalnia maszyn budowlanych Bau-PL obsługuje miasta takie jak - Lubań, Zgorzelec, Bogatynia i Bolesławiec. Czyli działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego. Jednak odległość nie stanowi dla nas przeszkody. Celem wypożyczalni maszyn budowlanych Bau-PL jest to aby dostarczyć Tobie - na dowolny termin - sprzęt oraz urządzenia i maszyny budowlane jakich potrzebujesz. Kupujemy sprzęt w Polsce oraz importujemy z zagranicy. Dzięki temu nasza wypożyczalnia jest w stanie wynająć nawet na godziny sprzęt najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach. W naszej ofercie znajdują się zarówno mniejsze narzędzia i maszyny budowlane jak np. młoty pneumatyczne, zagęszczarki czy piły do cięcia betony oraz asfaltu jak i duże maszyny budowlane np.
- Spycharki
- Wywrotki
- Walce
- Żurawie samochodowe
- Koparki oraz koparko-ładowarki i minikoparki
- podnośniki i wysięgniki
oraz wiele wiele innych. Pełną ofertę wynajmu maszyn budowlanych możecie sprawdzić na naszej stronie internetowej www. baupl. comOprócz usług związanych z wypożyczaniem maszyn budowlanych, sprzętu, narzędzi oraz urządzeń, świadczymy również usługi serwisowe i naprawcze tego sprzętu. Znamy się zarówno na wszystkich sprzętach, które wypożyczamy jak również na innych np. silnikach oraz napraw ciężarówek. Wieloletnie doświadczenie w branży dało nam pełne kompetencje techniczne aby świadczyć tego typu usługi serwisowe sprzętu budowlanego oraz pojazdów na Twojej budowie.
Chcesz aby była ona wyposażona w najlepszej jakości sprzęt? Marzy Ci się aby budowlańcy nie przerywali pracy z powodu awarii? Zadzwoń do nas lub napisz!

f