Designerski sklep internetowy GL

Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją designerskich lamp, mebli oraz akcesoriów do wnętrz. Inspirujemy się naturą, tak więc produkty naszej marki charakteryzują się intrygującą, ciekawą formą i efektownym wykorzystaniem materiałów, między innymi ręcznie formowane szkło, starannie wyselekcjonowane drewno oraz gięta stal. W ofercie Gie El znajdziesz meble do loftowych sypialni, industrialnych salonów czy funkcjonalnych przestrzeni biurowych. Nasze produkty cechuje dbałość o detale, oryginalna forma i ponadczasowe, polskie wzornictwo.
Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki Gie El jest łóżko Organique, które zdobyło nagrodę Diament Meblarstwa w kategorii mebli premium. Osiem warstw drewna dębowego uformowanego na kształt fal sprawia, że łóżko jest solidne, a także wygląda delikatnie i lekko.
Lubimy nieszablonowe połączenia i korzystamy z materiałów, które sprawiają, że wnętrze nabiera unikalnego charakteru. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, nasze produkty możemy dostosować do określonych wymagań, zmieniając kolory czy wymiary.

f