Iron-Art balustrady kute zewnętrzne Łódź

W pracowni kowalstwa artystycznego, która znajduje się w Łodzi, tworzone są wyjątkowe balustrady kute zewnętrzne oraz wewnętrzne i wyroby metaloplastyczne, które zachwycają swoim wyglądem, precyzją wykonania i zdobieniem.
Historia firmy Iron-Art sięga czasów drugiej wojny światowej. Pracownia kowalstwa artystycznego przechodziła w ręce kolejnych pokoleń, wciąż wzbogacając swoją ofertę. Obecnie, właściciel pracowni i firmy, zajmuje się szczególnie wytwarzaniem eleganckich i oryginalnych balustrad kutych wewnętrznych i zewnętrznych, a także mebli.
Specjalizacja metaloplastyki pozwoliła na osiągnięcie odpowiedniego doświadczenia i zdobycie wiedzy, niezbędnej do tworzenia wyrobów metaloplastycznych.

Balustrady kute zewnętrze i wewnętrzne są zdobione kamieniami półszlachetnymi, a także złocone, posrebrzane lub miedziowane. Mają one nawiązywać do stylu ArtDeco i okresu Secesji.
Kowalstwo artystyczne Iron-Art zaprasza wszystkich zainteresowanych, do zapoznania się z dotychczasowymi pracami i dziełami, stworzonymi z pasją i oddaniem.

f