Lampy AZzardo

W sklepie Azzaro każdy znajdzie dla siebie designerskie lub też klasyczne akcesoria oświetleniowe. Azzaro oferuje lampy wiszące, z wieloma rodzajami gwintów. Lampy są dostępne w całej palecie kolorów, od białego, przez brązowy i bursztynowy, po czarny. Lampy od Azzaro mogą zawierać także dołączoną żarówkę klasyczną bądź LED.
Inna propozycja to zestawy lamp podłogowych. Nisko zamontowane, tworzą przyjazną atmosferę w pomieszczeniu i oświetlają na przykład róg pokoju. Lampy podłogowe są oferowane także w fantazyjnych wzorach, na przykład wzorowanych na roślinności. Azzaro oferuje też lampy podłogowe, które mogą służyć przy lekturze książki.
W ofercie znajdują się też eleganckie lampy stołowe. Świecą one rozproszonym światłem, dobrze oświetlając stół i jego okolicę. Można wybrać pomiędzy klasycznymi formami geometrycznymi, a czymś bardziej fantazyjnym, np. lampą typu Octopus. Wybór wariantów jest na tyle szeroki, że do każdego wnętrza można tu coś dopasować. Osobną kategorię stanowią lampy biurkowe, umożliwiające pracę z laptopem czy lekturę bez męczenia oczu.

f