Trans-Rad

Witamy serdecznie na stronie firmowej wypożyczalni przyczep i sprzętu budowlanego w Suchej Beskidzkiej. Firma nasza powstała w 1997 roku i od początku poszerza swoją ofertę o kolejne modele przyczep i narzędzia budowlane. Mamy szeroką rzeszę zadowolonych kontrahentów, żeby sprostać Państwa wymaganiom staramy się rozbudowywać naszą propozycję o kolejne nowości. Nie kupujemy sprzętu niedużo znanych korporacji dzięki czemu są to narzędzia najwyższej jakości. Kierując się wieloletnim doświadczeniem w wypożyczaniu przyczep postanowiliśmy, iż większość przyczep będziemy wykonywać we własnym zakresie, dzięki czemu jest to sprzęt zbudowany na standardowych komponentach, a ponadto posiadający solidne zawieszenia i ramy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i  korzystania z naszych usług.
UWAGA: Potrzebne dokumenty to dowód osobisty, w przypadku zamieszkania oprócz powiatem suskim konieczność wpłacenia kaucji. Poniższa propozycja nie jest całym katalogiem sprzętu jakim dysponujemy zachęcamy zatem do zadawania pytań telefonicznie lub w siedzibie spółki.
Pojazdy i przyczepy, koparko-ładowarki z operatorem, pojazdy samochodowe transportowe, walce drogowe i wibracyjne, zagęszczarki-ubijarki, przyczepy (samochodowe, lawety pod samochód osobowy oraz towarowe o masie od 330 kg do 2 ton, z plandeką lub bez).
Narzędzia Trans-Rad od 80 do 300 kg, Ubijaki skoczki pod kostkę Wiertarki udarowe, Młotowiertarki, Młoty elektryczno-pneumatyczne od 10 do 30 kg, Piły do cięcia glazury terakoty, Betoniarki, Cykliniarki do parkietu, Wkrętarki akumulatorowe, Drabiny sznurowe i aluminiowe, Spawarki Migo-Mag, Agregaty prądotwórcze Walec z wibracją 500 kg, Zagęszczarki do gruntu.

f