Baby English Center - nauka angielskiego dla dzieci

Baby English Center - jest jedną z największych szkół języka angielskiego dla dzieci w Łodzi, mieści się przy ulicy 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69. Szkoła czynna jest 6 dni w tygodni od poniedziałku do soboty włącznie. Godziny otwarcia szkoły 10:00 - 21:00. Szkoła specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku od lat 3 do lat 14. Grupy liczą maksymalnie 9 osób - aby zagwarantować pełny komfort każdemu z młodych słuchaczy.
Dzieci nauczamy licencjonowaną metodą, która w połączeniu z naszymi autorskimi rozwiązaniami daje szybkie efekty, już po pierwszym tygodniu nauki. Zajęcia są bardzo energetyczne, energiczne w ciągłym ruchu oraz nieustającej zabawie, a jak wiadomo nie od dziś najlepsze efekty uzyskuje się ucząc dzieci poprzez zabawę. Podczas zajęć dzieci uczone są mówienia pełnymi zdaniami a także zadawania pytań - wszystko oczywiście w języku angielskim. Do tego aby utrzymać pełną uwagę dziecka przez całe 50 minut wykorzystujemy również technologię - telewizory, laptopy, xbox czy projektor, ale również nie zapomonamy o tablicy a także flashcard'ach.
Podczas, gdy dziecko przebywa na zajęciach rodzic może uczęszczać na zajęcia języka angielskiego dla rodziców lub po prostu zrelaksować się w naszej mini kawiarni przy pysznej kawie, gorącej herbacie i smacznym ciastku.
Dzieci do grup kwalifikujemy w oparciu o wiek ale również bierzemy pod uwagę indywidualne umiejętności dziecka, które weryfikujemy podczas pierwszej bezpłatnej lekcji pokazowej. Dziecko może uczęszczać do grupy na zajęcia jeden raz w tygodniu lub dwa - zależnie od indywidualnych preferencji.
Dłuższą nieobecność spowodowaną chorobą dziecko możę nadrobić we własnym zakresie za pośrednictwem platformy e-learningowej do której każdy słuchacz otrzymuje dostęp lub też uzgadniając uprzednio dogodny termin bezpośrednio z nauczycielem.
Serdecznie zapraszamy!

f