Chris Zielone Szkoły

Zielone Szkoły Wrocław - to oferta skierowana do szkół z Wrocławia jak i z całego województwa dolnośląskiego. Zapewniamy interesujące położenie ośrodka w Radkowie na granicy Słowiańskiego Parku Narodowego, nad brzegiem Zalewu Radkowskiego, w odległości ok. 100 km od centrum Wrocławia.
Oferta, Zielone Szkoły, poza atrakcyjnym programem edukacyjnym na terenie Campu w Radkowie oferuje również możliwość poznania przyrody i geografii województwa, które zamieszkują uczniowie szkół dolnego śląska. Rejon Gór Stołowych to wiele atrakcji turystycznych, w których między innymi znajdują się Błędne Skały, Szczeliniec Wielki, Skalne Miasto (Czechy), Sanktuarium w Wambierzycach, Twierdza w Kłodzku, a dodatkowo Kompleks Riese.
Uczestnicy programu Zielone Szkoły Wrocław, zakwaterowani są w budynku murowanym posiadającym pokoje z łazienkami, a ponadto w osobnych domkach wypoczynkowych. Na Campie Radków posiłki z podawane są na zasadzie szwedzkiego stołu. Menu jest bardzo rozmaite i dostarcza sposobność dobrania dla siebie ulubionych produktów jak i dań.
W programie, Zielone Szkoły Wrocław, zapewniamy szeroki wybór zajeć: zajęcia z geologii, zajęcia z rękodzieła, wycieczki rowerowe, wspinaczka, zajęcia z mapą i kompasem, gry terenowe, ogniska i dyskoteki.
Serdecznie zapraszamy - Chris.

f