Studia - http://www.wszib.edu.pl

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości proponuje ci studia w Krakowie na kierunkach, które dadzą Ci umiejętności poszukiwane dzisiaj przez pracodawców. Dyplom kierunku takiego, jak finanse i rachunkowość da absolwentowi możliwość pracy na ważnych stanowiskach zajmujących się m. in. księgowością, również w dużych przedsiębiorstwach. Osoba kończąca studia z zarządzania i marketingu na WSZiB również będzie cennym nabytkiem dla każdej dynamicznie rozwijającej się firmy. Z kolei informatyka to dziedzina, która jest przydatna obecnie w każdej gałęzi biznesu czy przemysłu, wobec nieustającej komputeryzacji świata.
Dlaczego jednak WSZiB? Nasze polecane kierunki posiadają pozytywną ocenę Polskiej Komisja Akredytacyjnej, a ponadto sama szkołą była wielokrotnie plasowała się na czołowych lokatach polskich pism publikujących rankingi uczelni – m. in. "Rzeczypospolitej" czy "Perspektyw".
WSZiB kusi także szeroką ofertą atrakcyjnych studiów podyplomowych w Krakowie. Jeśli szukasz sposobu na podwyższenie swoich kwalifikacji zawodowych, studia podyplomowe z zarządzania albo coachingu są doskonałym pomysłem na osiągnięcie tego celu. Jeśli nie masz planów na najbliższe miesiące, zainwestuj w siebie – na przykład zapisując się na studia podyplomowe z bezpieczeństwa.

f