Wyburzenie obiektów - Polska Grupa Wyburzeniowa

Polska Grupa Wyburzeniowa z Warszawy kompleksowo zajmuje się pracami rozbiórkowymi oraz wyburzaniem między innymi budynków, obiektów, mostów, hal. Długoletnie doświadczenie oraz stosowanie technologicznych rozwiązań gwarantuje najwyższy poziom usług. PGW wyburzenie obiektów, budynków, hal, czy mostów wykonuje po wcześniejszym zaplanowaniu i zorganizowaniu prac. Swoje działania rozpoczyna od uzyskania pozwolenia na prace rozbiórkowe do otrzymania zamierzonego efektu - terenu idealnie przystosowanego na postawienie kolejnej inwestycji.

Doskonale zorganizowana praca pozwala na terminowe wykonanie powierzonego zadania oraz już na etapie rozbiórki obliczyć ilość i jakość odpadów jakie powstaną podczas prac. PGW oferuje niezawodność oraz bezpieczeństwo osób i mienia podczas prac rozbiórkowych. Wykorzystuje w tym celu solidne i nowoczesne ciężkie maszyny budowlane. Ponadto działając zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa gospodarczego i przepisami o ochronie środowiska gwarantuje najwyższy standard usług. Wyburzenie obiektów wymaga załatwienia niezbędnych dokumentacji do tego, by można było zacząć prace. Firma świadczy kompleksowo usługi załatwiając wszystkie formalności od podstaw za klienta.

Szczegółowa oferta firmy obejmuje między innymi:

- wycenę prac rozbiórkowych
- profesjonalne przygotowanie dokumentacji niezbędne do otrzymanie pozwolenia na budowę
- nadzór doświadczonego inżyniera
- prowadzenie prac rozbiórkowych przy obiektach zabytkowych
- utylizację odpadów zgodnie z przepisami Prawa o Ochronie Środowiska
- dostarczenie pełnej dokumentacji porozbiórkowej

Oprócz udogodnień związanych z wykonywaniem prac wyburzeniowych oraz rozbiórkowych firma prowadzi sprzedaż materiałów porozbiórkowych w hurtowych ilościach i po atrakcyjnych cenach.

f