ZFM

Przedsiębiorstwo ZFM zajmuje się w profesjonalnym zakresie projektowaniem, wytwarzaniem i dystrybucją sprzętów i urządzeń dla przemysłu spożywczego. Komory piekarnicze i linie technologiczne do smażenia krokietów to tylko część produktów, które znajdą Państwo w naszej ofercie. Przez lata zdobyliśmy ważne doświadczenie, dzięki któremu mamy możliwość podejść nawet do najbardziej skomplikowanego zlecenia w profesjonalny sposób.

Ogrom interesujących danych można znaleźć na branżowej stronie: www. zfm-online. com. Pod wskazanym nrem: +48 32 382 20 20 uzyskają Państwo więcej informacji. Istnieje dodatkowo sposobność, żeby do naszej firmy słać pytania: handel@zfm-online.com. Jeżeli chcą nas Państwo odwiedzić, to zachęcamy do przyjazdu do Piekar Śląskich (41-940) na ul. Bytomską 64. Zainteresowane osoby mogą się zapoznać również naszym NIP-em 4980263229 i REGONEM 4980263229.

W naszej ofercie mamy niewiarygodnie duży zestaw produktów, dzięki którym klienci ZFM mogą znaleźć za każdym razem to, czego potrzebują. Od zawsze cenimy właściwe kwalifikacje pracowników i najlepszej jakości tworzywa. Na firmowej witrynie internetowej: www. zfm-online. com zawsze znajdą Państwo ogrom wpisów na temat komór wędzarnicznych, które dla Was oferujemy.

Maszyny gastronomiczne wykonywane przez naszą firmę docenili ponadto klienci z Chile, Kanady, USA, Białorusi, Malezji, Kazachstanu, Litwy, Niemiec, Turcji, Grecji oraz Austrii. Po raz ostatni zapraszamy Was do odwiedzenia naszej strony internetowej i skontaktowania się z naszym przedsiębiorstwem. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Wasze oczekiwania.

f