Cyfrowaciemnia

Jesteśmy zakładem fotograficznym z tradycjami. Posiadamy do zaoferowania szeroki zakres usług fotograficznych na bardzo wysokim poziomie. W naszym laboratorium fotograficznym można wywołać zdjęcia cyfrowe z kart pamięci, płyt, dyskietek, pamięci USB, telefonu, negatywów i slajdów, a dodatkowo zrobić i wydrukować reprodukcje. Dzięki bezpłatnemu programowi do przesyłania obrazków cyfrowych zamawianie odbitek przez Internet jest szybkie i łatwe. Nasz fotograf kreuje ekspresowe obrazki do paszportu, dowodu osobistego, dyplomu magisterskiego, wizy Stany Zjednoczone i innych dokumentów. Szybko i tanio. Wywołanie negatywów C-41 przeprowadzamy w chemii Fuji. Naszymi atutami są: wysoka jakość usług, miła i fachowa obsługa. Wieloletnie doświadczenie zobowiązuje nas do ciągłego udoskonalania oferty fotograficznej. Pracujemy na fachowym sprzęcie fotograficznym takim jak minilab Fujifilm Frontier. Do naświetlania używamy najlepszych papierów Fujicolor Crystal Archive Digital Paper DP II i Supreme. W prywatnej spisie produktów/usług mamy popularne w ostatnim czasie fotoksiążki, kalendarze i plakaty. Zapraszamy do naszego Studio w Katowicach.
Wykonujemy:
odbitki fotograficzne z negatywów, slajdów i plików cyfrowych w formatach od 9x13 do 100x150 cm - papier Fuji, Canon, Epson, Ilford,
ilustracje cyfrowe online, wywoływanie negatywów kolorowych i czarno-białych, skanowanie negatywów, slajdów i zdjęć, reprodukcje i retusz starych obrazów, reprodukcje obrazków i dokumentów, cyfrowe ilustracje do paszportu, dowodu osobistego, prawa jazdy i innych dokumentów w 5 minut, fotoksiążka, fotografia ślubna, reportażowa i plenerowa, wydruki wielkoformatowe.
Prowadzimy sprzedaż negatywów, slajdów, albumów i ramek  na zdjęcia.

f