Forum serialowe

W dzisiejszym świecie kinowe produkcje polskie są na niskim poziomie. Aktorzy, którzy grają w serialach w większości sytuacji nie mają adekwatnego tytułu zawodowego do zawodu i gry aktorskiej nie wspominając o predyspozycjach. W dobie globalnej sieci jest mnóstwo konwersji ze śmiesznymi fragmentami z danych seriali.
Mentalność Obywateli Polski jednak w tym pomaga. Wielu ludzi pozostaje bez pracy i następuje spadek oczekiwania względem produkcji polskich. Prócz tego telewizja publiczna mająca za cel misję propagowania kultury zawodzi na całej linii.
Alternatywą są zagraniczne produkcje. Dobre seriale tego rodzaju trzymają w napięciu od samego początku do końca. Są to świetne produkcje gdzie aktorzy prześcigają się w wychodzenia z sytuacji, które wymagają sporego kunsztu aktorskiego. Oglądając jeden dowolny serial z U.S.A i przyrównując go do polskich seriali można odnieść nieodparte wrażenie, że jesteśmy oszukiwani. Poziom rozrywki w U.S.A w dużej liczbie przypadków określają seriale o różnej tematyce. W wypadku polskich produkcji posiadamy do czynienia z coraz słabnącą fabułą.
Właściwie wszystkie polskie seriale można sklasyfikować jako "seriale o życiu". Brak jakiejkolwiek produkcji fantasy lub sci-f idealnie świadczy o poziomie naszego kina. Ostatnim filmem sci-f, który odniósł sukces jest prawdopodobnie seksmisja. Wiele wskazuje, że jeszcze to nie ulegnie przerobieniu ponieważ wszyscy oglądają teraźniejsze seriale z zaciekawieniem jednak zagraniczne seriale już powoli przejmują rynek w Polsce. Tym sposobem warto zaznaczyć abyśmy nie oglądali polskich produkcji, które przeważnie są kompletną porażką.
seriale
W dobie internetu seriale można pobrać z internetu priorytetowo te zagraniczne. Producenci zagraniczni rozumieją znaczenie internetu w przeciwieństwie do naszych polskich odpowiedników.

f