Gra Mahjong Connect 4 online

Gra „Mahjong Connect 4” - przedstawia drugą część starożytnej, ale nie mniej interesującej gry. Może bardzo dobrze przetestować cię pod kątem uważności, a także przyspieszy twoje logiczne myślenie. Ma mnóstwo interesujących funkcji i doświadczeń. Jest w niej trzydzieści poziomów, ale są one bardzo złożone i kuszące na swój sposób. Zaczynając od pierwszego poziomu, zobaczysz wiele płytek zbudowanych na boisku. Twoim zadaniem jest wybranie tych samych żetonów, które w tym przypadku doprowadzą do całkowitego oczyszczenia miejsca. Musisz podłączyć tylko te układy, które są po bokach i mają ten sam obraz, lub w środku, jeśli są zestawione. W sumie masz trzydzieści poziomów, które powinieneś ciężko ukończyć. W każdej z nich masz tylko sześć wskazówek, trzy próby zniszczenia płytek, wymieszania i dodania czasu do gry. Czas będzie się stale zmniejszał, ale każdy udany ruch żetonów wydłuży sekundy i minuty. Wszystko zależy od ciebie i twoich wysiłków! Baw się dobrze z grą „Mahjong Connect 4”!
MahJong Connect 4 to piękna gra online, w której musisz połączyć pary żetonów z Mahjonga. Twórcy postanowili nieco zmodyfikować warunki, ale w końcu dostali ciekawą nowość, która spodoba się wielu. Na poziomie będzie znajome pole z licznymi żetonami. Musisz być w stanie znaleźć sparowane pokoje i usunąć je, aby móc stopniowo rozkładać cały blok. Wcześniej trzeba było używać warstw do prowadzenia wykopalisk, ale teraz w centrum całej linii. Z tego powodu ten Mahjong 4 został nazwany połączeniem, co oznacza komunikację. Musisz być w stanie łączyć te same żetony za pomocą linii prostych, ale jednocześnie linie powinny przechodzić poza blok. Możesz usunąć dwie figurki z pola, jeśli znajdują się w pobliżu. W innym przypadku musisz usunąć chipy znajdujące się na krawędzi i mieć bezpośredni dostęp za pomocą linii.
Główną trudność w grze stanowią rysunki na żetonach. Początkującym trudno będzie znaleźć te same chińskie odznaki. W rzeczywistości uzależnienie trwa kilka minut. Za pierwszym razem raczej nie zdołasz wygrać, ale druga próba zakończy się znacznie większym sukcesem. Musisz znaleźć komunikację w MahJong Connect 4 tak szybko, jak to możliwe, aby móc wykonać zadanie w wyznaczonym czasie. Tylko w rzadkich przypadkach można użyć podpowiedzi. Każdy może teraz grać w Mahjong Connect bez rejestracji. Lepiej jest wdrożyć bezpłatną grę flash na pełny ekran, będzie świetnie wyglądać!

f