Homosum.pl ustawienia systemowe rodzin i firm

Ustawienia systemowe rodzin i firm stają się coraz popularniejsze wśród klientów ośrodków psychoedukacyjnych, gdyż pomagają uporać się z problemami poza realnym konfliktem, dają możliwość spojrzenia na problem z boku i dostrzec źródło jego pochodzenia. W ustawieniach systemowych ważne jest to, że nie są angażowane osoby, których konflikt bezpośrednio dotyczy.
Z kolei warsztaty rozwoju osobistego mają na celu wykorzystanie wewnętrznego potencjału człowieka, tak, aby mógł on w pełni wykorzystać drzemiące w nim możliwości, pozwalając jednocześnie na samorealizację na różnych płaszczyznach życia. Obie te usługi posiada w swojej ofercie Ośrodek Psychoedukacji Homosum z siedzibą w Rybniku przy ulicy św. Antoniego 10. Na stronie internetowej w zakładce "Najbliższe treningi i warsztaty" mogą się Państwo dowiedzieć w jakim terminie odbędą się zajęcia z zakresu wymienionego powyżej.
Homosum to nie tylko treningi i warsztaty, to również fachowa obsługa z zakresu psychoterapii, badań psychotechnicznych, terapii uzależnień, doradztwa psychologicznego i inne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na www. homosum. pl

f