Ryż Basmati

Nie wiesz jeszcze co to jest długoziarnisty ryż basmati? Chcesz się dowiedzieć wszystkiego na temat tej odmiany ryżu? Nic prostszego! Odwiedź naszą stronę www. ryz-basmati. pl Ryż basmati Karoon to jedna z najszlachetniejszych odmian tego ryżu dostępnych na świecie. Rośnie na polach u podnóży Himalajów. Nieskazitelnie czyste otoczenie oraz woda z lodowców nawadniająca gleby to czynnik, które sprawiają że ten ryż jest wyjątkowo zdrowy oraz bogaty w różne minerały.
Badania laboratoryjne potwierdziły nie tylko brak glutenu oraz GMO ale również posiada wiele wartości odżywczych oraz bardzo dobry współczynnik glikemiczny. Oprócz informacji ściśle produktowych znajdziesz u nas także wiele ciekawych przepisów na potrawy z ryżem basmati Karoon. Chcesz zakupić ten ryż? To proste! Zadzwoń na podany na stronie numer telefonu lub wyślij zapytanie mailem lub formularzem. Bez względu na to czy jesteś osobą fizyczną, właścicielem sklepu czy szefem kuchni. Potrzebujesz zamówić na próbę mniejszą ilość ryżu basmati? Np. 5 kg? Nie ma problemu. Szukasz dostawcy większych ilości? 2? 3 czy 4 tony... to dla nas nie problem. Mamy liczną sieć dystrybucyjną oraz bezpośrednio importujemy ryż basmati Karoon z Pakistanu.
Odwiedzaj regularnie naszą stronę. Poznaj wszystkie właściwości oraz wartości odżywcze, ciekawostki oraz aktualności dotyczące ryżu basmati. Zacznij gotować smacznie, zdrowo i wydajnie dla siebie oraz całej swojej rodziny.

f