Systemy Informatyczne - www.rekord.com.pl

Sytuacja ekonomiczna w polskich instytucjach wymaga przeglądu nad sytuacją budżetowa. Aby normalnie firma mogła normalnie funkcjonować wiele instytucji patrzy na własny budżet i nie ma znaczenia czy to instytucja, administracja, urzędy. Właściwe zarządzanie jednostką to niezwykle istotna sprawa dla gospodarki każdej instytucji. Pomocnym narzędziem w prowadzeniu jednostki powinno być wybór odpowiedniego systemu informatycznego do koordynacji działań procesowych w instytucji. Polska firma informatyczna Rekord Systemy Informatyczne jest producentem oprogramowania do zarządzania zarówno firmą jak i administracją. Rekord. ERP to oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Program do firm powinien być na wyposażeniu każdego przedsiębiorstwa. ERP to zintegrowane oprogramowanie która optymalizuje wszystkie procesy biznesowe firmy.
System Ratusz to natomiast system dla jednostek administracyjnych. System ten całościowo obsługuje urzędy. Rekord Ratusz w swojej ofercie posiada moduły dla wszystkich obszarów prowadzenia urzędu. Firma posiada również moduł odpady śmieciowe, który jest obowiązkowym projektem w każdej gminie od 2012 roku.
Nowoczesne oprogramowanie komputerowe przyczyniają się do zwiększenia komfortu pracy, zaoszczędzają czas na chociażby ogarnięcie wypłat dla pracowników, rozwiązywanie problemów z klientem online, gospodarkę narzędziową.

f