Teraz terazgostynin.pl

Gostyniński portal informacyjny. To miasto w którym mają powstać termy gostynińskie. Kiedy rajcowie się kłócą ze sobą i rywalizują o czołowe pozycje w samorządach. Piszemy o wszystkim co dotyczy naszego regionu. Jesteśmy z ludźmi i dla zwykłych ludzi.
Wspieramy drużynę piłkarską MKS Mazur Gostynin, publikując newsy z życia drużyny, wyniki oraz relacje spotkań ligowych, prowadzimy i administrujemy stroną. Jesteśmy sponsorem drużyny gostynińskich szerszeni, Gostynin Team w I lidze Kutnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. U nas znajdziesz newsy z życia drużyny, wyniki, zdjęcia, prezentację zawodników.
Termy Gostynińskie, Centrum Handlowe „Stara Betoniarnia', Zamek Gostyniński, z Hotelem i Restauracją Kolumnową to część obiektów godnych uwagi w naszym wspaniałym mieście.
Ważna informacja jeśli jesteś przedsiębiorcą. Zamawiając stronę internetową za jedyne 200 zł netto, otrzymujesz subdomenę i utrzymanie na serwerze na rok za darmo. Po roku zapłacisz jedyne 50 zł netto. Dodatkowo otrzymasz 50% rabatu na reklamy w naszych wszystkich portalach przez pierwsze 12 miesięcy.

f