Testy na aplikacje on-line

Co roku setki prawników zastanawia się jak najefektywniej uczyć się do egzaminu na aplikację? Omawiając tę kwestię warto zwrócić uwagę na serwis pravnik.pl.
System pravnik to system ułatwiający naukę do egzaminu na aplikacje prawnicze. Jego działanie polega na rozwiązywaniu testów z różnorakich gałęzi prawa. Odzwierciedla to rzeczywisty egzamin, który od paru już lat ma postać testu.
Pozytywną cechą omawianego systemu jest to, że używając go można maksymalnie skupić się na nauce. Testy na aplikacje, które oferuje, podobne są do tych, jakie bywają później na egzaminie. System sam sprawdza prawidłowość udzielonej odpowiedzi, wskazuje poprawną odpowiedź, a również podstawę prawną.
Dużą zaletą platformy edukacyjnej pravnik jest algorytm nauki systematycznej, polegający na automatycznym generowaniu powtórek materiału w zależności od tego, czy udzielono na dane pytanie odpowiedzi prawidłowej czy również nieprawidłowej. Algorytm ten używa wiedzę, o ludzkiej pamięci i procesach związanych z zapominaniem, dzięki czemu powtórki generowane są w precyzyjnie określonych odstępach, tak ażeby nauka była jak najbardziej efektywna.
Ucząc się z systemem pravnik użytkownik może śledzić postępy w nauce przez zaawansowane statystyki.
Mężczyźni i kobiety korzystające z systemu w ubiegłych latach potwierdzają jego jakość - wskazując, że dzięki temu systemowi bez problemu zdały egzamin na aplikację.

f