Kostka brukowa

W naszej ofercie znajdują się również elementy do architektury ogrodowej. Gazon to element małej architektury, który w przeważnie stosowany jest do zabezpieczenia skarp. Przy tworzeniu ścian znajduje zastosowanie jako murek oporowy. W kompozycji z zielenią i kwiatami jest małym klombem. Produkujemy również popularne płyty chodnikowe stosowane głównie na chodnikach i deptakach. W połączeniu z kostką brukową płytka może stać się wyjątkowo dekoracyjnym, zaskakującym i inspirującym elementem otoczenia.
Wytwarzamy krawężniki, które odznaczają się wyjątkową odpornością oraz posiadają wiele wariantów wymiarowych, co zezwala na ich wykorzystanie w wielu projektach. Przeznaczone są przeważnie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki: place manewrowe, magazynowe, parkingi, hale produkcyjne, drogi lokalne, drogi krajowe, autostrady.
Płyta ażurowa stanowi doskonałe zabezpieczenie i umocnienie skarp, nasypów, rowów melioracyjnych. Stosowana jest również w celu utwardzenia nawierzchni parkingowych, podjazdów. Wolne przestrzenie płyt powinny być wypełnione materiałami dobrze przepuszczalnymi wodę, takimi jak: piasek, żwir, ziemia ogrodnicza. W zależności od koncepcji można je również wysiać trawą. Płyty ażurowe oferujemy w szerokiej palecie kolorystycznej: szare, czerwone, grafitowe, zielone i brązowe. Grubość płyty 10 cm.
Kostka brukowa jest doskonała do zastosowania w zabytkowych budynkach miejskich oraz przy oryginalnych posesjach. Wytwarzamy również krawężniki, które charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością oraz posiadają wiele wariantów wymiarowych, co pozwala na ich zastosowanie w różnorodnych miejscach. Przeznaczone są głównie do budowy dróg oraz nawierzchni, na których odbywa się transport ciężki.

f