Producent karnetów i kartek

Jako pierwsi w naszym kraju wprowadziliśmy indywidualne kartki i karnety z opcją wprowadzania dowolnych przekształceń w zaproponowanych wielkanocnych projektach.
Kartki z motywami wielkanocnymi wpisane są w naszą tradycje. Wysyłając świąteczną kartkę kontrahentom - dajesz im sygnał, że pamiętasz o nich, że są Ci bliscy i ważni.
Wybierając firmowe kartki z logo - uzyskujesz dostęp do obszernej bazy kilkuset grafik z tematyką wielkanocną, w których możliwe jest wprowadzenie praktycznie dowolnych zmian, łącznie z kolorystyką, układem elementów grafiki, dodawaniem oraz usuwaniem detali.
Dzięki tym zmianom praktycznie każda praca ma szansę prezentować się całkiem inaczej wyjątkowo oryginalnie. Co więcej przy niskich ilościach (poniżej 1000 szt.) opcjonalnie istnieje sposobność skorzystania z jednego z kilkudziesięciu papierów z fakturą, na którym może zostać wyprodukowana kartka czy karnet wielkanocny.
Oferujemy również standardowe wielkanocne karnety pełnokolorowe składane bez możliwości zamieszczenia znaku graficznego, do samodzielnego druku życzeń. Sprzedaż gotowych wzorów z magazynu - krótki czas realizacji zleceń - dziś zamówienie - dziś wysyłka.
Ofertę poznasz na naszych stornach, gdzie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wielkanocnej oferty.

f