Tanie noclegi Kraków

Witryna "Tanie Spanie" Akademickiego Centrum Noclegowego prezentuje sieć tanich hoteli i hosteli w centrum Krakowa. Oferujemy wygodne i tanie pokoje z łazienkami, dwupokojowe studia z łazienką i przedpokojem oraz apartamenty wyposażone dodatkowo w aneks kuchenny. Wśród obiektów naszej bazy noclegowej największym zainteresowaniem cieszą się hotele studenckie, zlokalizowane blisko zabytkowego Śródmieścia, w krakowskim miasteczku studenckim AGH i UJ. To najtańsze noclegi w centrum Krakowa. W okresie wakacyjnym poza ofertą hotelową (pokoje w standardzie dwugwiazdkowym), turyści mogę korzystać również z noclegów w akademikach. Współczesne domy studenckie niczym nie przypominają tradycyjnej "ubogiej chatki Żaczka", to nowocześnie urządzone obiekty z pokojami o funkcjonalnej aranżacji, z prywatnymi łazienki, z dostępem do internetu.
W portalu "Tanie Spanie" przygotowaliśmy ofertą zarówno dla turystów indywidualnych jak i dla grup turystycznych.
Informacje o cenach, zniżkach, wakacyjnych bonusach - na noclegi dla: rodzin z dziećmi, singli, par, uczniów, studentów i nauczycieli - możecie znaleźć na stronie: Tanie noclegi Kraków.
Dla grupy turystycznych (wycieczki szkolne, pielgrzymki, wycieczki zakładowe, pracownicze wyjazdy integracyjne) przygotowaliśmy specjalne pakiety hotelowe składające się z noclegu, posiłków i z turystycznej organizacji pobytu - redagujemy plan wycieczki, rezerwujemy bilety wstępu, organizujemy zwiedzanie z przewodnikiem Krakowa, Ojcowa, Wieliczki, Oświęcimia.
Kraków, to trafny wybór, by spędzić tu - urlop, weekend we dwoje czy kilka dni jadąc na wczasy w góry - dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertą wakacyjną. Zapraszamy!
Szukaj nas przez: "noclegi Kraków", nie zapominając dopisać, że interesują Cię "tanie noclegi".

f