Grandtour.com.pl

Jesteśmy biurem podróży z ponad 20-letnim stażem na rynku turystycznym. Nasz znak towarowy "GRAND TOUR" jest znany nie tylko w Polsce, niemniej jednak również w gronie zagranicznych touroperatorów branży turystycznej.
Po zmianach strukturalnych od 1 marca 1996 roku Regionalna Agencja Turystyki z siedzibą w Łodzi jest spółką z o. o. wpisaną aktualnie do Krajowego Rejestru Sądowego nr: 000212095. Kierownictwo spółki, a ponadto pracownicy stanowią doświadczoną kadrę z wyższym wykształceniem, a dodatkowo długoletnim stażem w turystyce.  Dziś współpracujemy z grupą stałych klientów (także zakłady pracy), a dodatkowo prowadzimy marketing imprez poprzez sieć mniej więcej 50 agentów w całej Polsce.
Regionalna Agencja Turystyki obecnie specjalizuje się głównie w turystyce kulturalnej. Organizujemy: obozy i kolonie, wczasy w Polsce, wycieczki i wyjazdy operowe, wyjazdy do Centrum nauki Kopernik, wyjazdy do najsłynniejszych scen operowych w Europie z udziałem Dyrektora Scen Operowych w Polsce - Sławomira Pietrasa
Dla dzieci i młodzieży organizujemy kolonie, obozy, zielone szkoły, wycieczki, zimowiska zarówno w kraju jak również zagranicą. Hitem sezonu letniego są: obóz sportowo-piłkarski z wizytą w jednym z I-ligowych klubów,   kolonie dla klubowiczów "Angorki" oraz kursy dziennikarskie "Potęga Prasy w Rewalu pod patronatem medialnym tygodnika "Angora".
Dla dorosłych, a oprócz tego rodzin z dziećmi Agencja proponuje imprezy samolotowe do: Egiptu, Tunezji, Turcji, Hiszpanii, Francji, Włoch, Grecji, Bułgarii...  , a oprócz tego wycieczki autokarowe do: Paryża, Londynu, Wiednia, Pragi, Budapesztu... Jesteśmy agentem wielu touroperatorów takich jak: Triada, Rainbow Tours, Exim Tours, Oasis Tour, Alfa Star, GTI, Wezyr, Sol-Tours, Lekier, Selectours, Grecos, Ecco Holiday, Delta Travel...

f