Krakow.travel

Kraków Travel jest turystyczną prezentacją Krakowa - miasta królów polskich - zarządzaną przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Strona ta jest idealna dla każdego, kto zapragnie zwiedzić i poznać to piękne miasto. Naprowadzi na zabytki warte obejrzenia, miejsca, których nie sposób nie odwiedzić będąc w Krakowie, ale też liczne atrakcje, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
Przewodnik Kraków Travel wystartował w lipcu 2009 roku i od razu było wiadomo, że to strzał w dziesiątkę. Świadczy o tym choćby liczba 100tys odsłon w ciągu miesiąca! Strona ta zatroszczyła się, by także obcokrajowcy poczuli się ważni. Funkcjonuje bowiem w aż czterech językach obcych, a konkretnie: angielskim, francuskim, czeskim i niemieckim. To na pewno ogromny jej atut.
Zawiera stale aktualizowaną bazę przydatnych informacji dla turystów, z której dowiedzą się choćby gdzie warto zjeść posiłek, jakie wartościowe muzea odwiedzić oraz jakie Kraków zabytki oferuje, a które z pewnością należy zobaczyć. Muzea Kraków ma naprawdę ciekawe, co warto osobiście sprawdzić! Nietaktem byłoby też pominąć Wawel - najokazalszą wizytówkę Krakowa. Jeśli chodzi o kościoły Kraków absolutnie nie ustępuje innym miastom, a które najlepiej odwiedzić tego właśnie dowiedzie się ze strony Kraków Travel.
To i dużo więcej wiadomości, które spowodują, że wasz pobyt w Krakowie będzie niezapomniany znajdziesz u nas. Serwis ten to także doskonały sposób na wcześniejsze skrupulatne poznanie Krakowa m.in. dzięki umieszczonej tam jego kompletnej historii, legend, ciekawostek. Jednym słowem kompendium wiedzy o Krakowie w jednym miejscu.

f