Serwis nart i wypożyczalnia nart skiturowych - Szczyrk

W samym centrum szczyrku oferujemy usługi dla wszystkich amatorów białego szaleństwa. U nas wypożyczysz sprzęt - narty, kije, gogle, kaski a jeśli dysponujesz własnym to z przyjemnością się nim zajmiemy. Oferujemy maszynowe ostrzenie, regenerację ślizgu, ustawianie wiązań.
W naszej ofercie znajdziesz także narty skiturowe.
Wypożyczalnia nart i zarazem serwis nart prowadzone są przez pasjonatów narciarstwa, osoby z duża wiedzą i doświadczeniem.
Nasza oferta nart skiturowych opiera się na nowych nartach marki VOLKL VTA - różne szerokości dostosowane dla poczatkujących i bardziej zaawansowanych skiturowców. Uzupełnieniem dla nart są buty ATOMIC BACKLAND - bardzo wygodny i lekki but, dobrze sprawujący się podczas podejść -jak również dość sztywny jeżeli chodzi o zjazdy.
Dodatkowo oferujemy fachowy serwis skitourowy - naprawa ślizgów, ostrzenie, smarowanie, regulacja wiązań. Dodatkową usługą jest regeneracja fok oraz montaż wiązań skiturowych m. in. DYNAFIT oraz Marker
Służymy doradztwem sprzętowym - przygotowujemy wyceny zakupu sprzętu dla klienta.
Doradzamy, szkolimy - organizujemy wyjścia początkowe z doświadczonymi narciarzami.
Skitury to narty, które są dostosowane do zjazdów a także do podchodzenia. Daje to możliwość zjeżdżania poza wytyczonymi trasami, dzięki czemu można nie korzystać z wyciągów. Narty skiturowe są dużo lżejsze od tradycyjnych nart (średnia waga to 1 - 1, 5 kg) aby łatwiej było w nich podchodzić pod góę a zdecydowana większość nart skiturowych ma podwójny dziób lub otwór w dziobie narty. Wybór nart skiturowych jest już całkiem spory.

f