Legionowo Taxi - 24h, Tanio Taxi i zakupy na telefon w Legionowie i powiecie.

Legionowo-Taxi to firma od ponad piętnastu lat oferującą usługi na rynku transportu osób i mienia. Świadczymy tanio i całodobowo usługi taksówkarskie w Legionowie oraz okolicy powiatu legionowskiego. Nasze taksówki spotkać można między innymi w miejscowościach takich jak Serock, Legionowo, Wieliszew, Jachranka, Zegrze, Modlin, Nieporęt, Mińsk Mazowiecki. Podróżujesz gdzieś dalej? Skontaktuj się z nami a razem ustalimy odpowiadającą Tobie cenę. Pracownicy Taxi Legionowo posiadają licencje kierowców taxi oraz wszelkie niezbędne i dodatkowe szkolenia profesjonalnych kierowców transportu osób i mienia. Nasi taksówkarze znakomicie znają teren Legionowa i okolice i szybko dowiozą Cię na miejsce, oraz, podpowiedzą gdzie możesz zjeść i zrobić zakupy.
Działamy całodobowo, 24h siedem dni w tygodniu także w niedziele i święta. Można u nas płacić gotówką bądź bezgotówkowo za pomocą terminali, w które wyposażone są wszystkie nasze samochody.
Nasza flota składa się z dużych, pojemnych taksówek, dzięki czemu wraz z całą rodziną i bagażami bez problemu dojedziesz do miejsc takich jak lotnisko Modlin czy przystanek PKP Legionowo albo Piaski. Nasza oferta to również przewóz paczek i przesyłek, zakupy na telefon, holowanie pojazdów. Potrzebujesz czegoś innego? Zadzwoń pod numer (22) 722-01-11 albo wejdź na naszą stronę http://legionowo-taxi. pl i powiedz nam czego potrzebujesz. Nasze taksówki są do Twojej dyspozycji!

f