Powiększanie ust. Zabieg w Katowicach.

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym jest w obecnych czasach jedną z podstawowych procedur estetycznych w gabinetach na całym świecie. Kwas hialuronowy wykorzystuje się praktycznie we wszystkich dostępnych salonach piękności. W Katowicach na zabieg powiększania ust zapraszamy do centrum miasta. Aby sprawdzić, gdzie jeszcze przyjmujemy proponujemy sprawdzić zakładkę „gabinety”.
Sam zabieg nie jest zbyt skomplikowaną procedurą, jest wykonywany w znieczuleniu, tak, że jest komfortowy dla Pań i Panów. Trwa do 60 minut, efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się kilka miesięcy. Po przyjściu do gabinetu przeprowadzana jest wstępna konsultacja i ewentualna kwalifikacja łącznie z podpisaniem zgody na zabieg.
Wypełnianie kwasem jest o tyle bezpieczne, że w razie czego istnieje hialuronidaza, która rozpuszcza preparat. Do powiększania czerwieni wargowej najczęściej stosuje się 1 ml objętości preparatu, jednak w zależności od preferencji i oczekiwań można podać nawet 3 ml. Pamiętajmy, że ostateczna objętość preparatu będzie większa po około 2 tygodniach, gdyż posiada on właściwości higroskopijne.
W zależności od oczekiwań proponujemy technikę klasyczną albo powiększania na tzw. „płasko”. Czasami „mieszamy” obydwie techniki aby uzyskać pożądany efekt. Koszt zabiegu nie jest niski, jednak kluczowa składową ceny odgrywa użyty preparat do wypełniania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przed o po – zdjęciami i filmami.

f