Biuro Tłumaczeń Meridium - tłumaczenia w kilkudziesięciu językach

Tłumaczenia stają się coraz częściej koniecznym elementem codziennego życia lub działalności firmy. Tłumaczyć musimy zarówno dokumenty osobiste związane choćby z wyjazdami wakacyjnymi, zakupami, jak i dokumenty potrzebne do nawiązania współpracy z kontrahentami za granicą, złożenia oferty w przetargu czy też treści stron internetowych. Rozumiejąc jak bardzo ważna jest jakość tłumaczeń pisemnych, od której często zależy powodzenie Państwa przedsięwzięć, dokładamy wszelkich starań, aby każde tłumaczenie przygotować zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi.
W gronie współpracujących z nami tłumaczy są wyłącznie tłumacze profesjonalni, posiadający co najmniej 5-letnie doświadczenie w tłumaczeniach, a duża ich część to tłumacze posiadający uprawnienia do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych (tłumaczeń przysięgłych).
Tłumaczymy: dokumenty prawnicze, finansowe, dokumentacje przetargowe, patenty, książki i publikacje, materiały reklamowe, strony internetowe, dokumenty samochodowe i metrykalne. Bezpłatną wycenę tłumaczenia można uzyskać po uprzednim przesłaniu do nas zapytania i dokumentu/tekstu, który ma zostać przetłumaczony. Zapytanie można do nas kierować mailem lub za pośrednictwem formularza zapytania na naszej stronie internetowej.

f