Tpoint

Tpoint to firma, która dba o bezpieczeństwo i spokój w Państwa domach. Specjalizujemy się w trzech, z pozoru różnych obszarach. 1. Termowizja Diagnostyka kierowana jest do spółdzielni mieszkaniowych, właścicieli domów jednorodzinnych, mieszkań, biur nieruchomości, firm remontowo-budowlanych, ale także do zakładów energetycznych lub ciepłowniczych. Wyeliminowanie wszelkich wad wykazanych podczas badania pozwala zaoszczędzić do 50% wszelkich kosztów ponoszonych na ogrzewanie. W czasach stale rosnących cen energii, badanie termowizyjne staje się podstawą szukania oszczędności. A co najważniejsze badanie jest szybkie, wynik otrzymujemy natychmiast, wiemy czy jest problem, wiemy gdzie jest problem, wiemy jak duży jest problem, a wiedząc to wszystko wiemy jak rozwiązać problem.
2. Pomiary elektryczne Wykonujemy okresowe badania elektryczne.
Oprócz pomiarów elektrycznych okresowych, wykonujemy również pomiary mające na celu szybkie wykrycie i diagnozę wszelkich awarii i usterek w instalacjach elektrycznych, teleinformatycznych, alarmowych, pożarowych.
3. Systemy Alarmowe (alarmy) Decydując się na wyposażenie domu lub mieszkania w system alarmowy, warto zorientować się na co zwrócić uwagę, aby uzyskać maksimum korzyści z takiej inwestycji. W każdym przypadku, chcąc ubiegać się o przyznanie odpowiednich zniżek, należy zapoznać się z warunkami ubezpieczenia oferowanego przez wybrane Towarzystwo Ubezpieczeniowe gdzie zapisane są wymagania wobec stosowanych zabezpieczeń, które uprawniają do ubiegania się o obniżenie składki. Jeżeli jednak nie są one indywidualnie sprecyzowane, warto przestrzegać kilku podstawowych zasad.
Staramy się najlepiej, jak to możliwe doradzać naszym klientom.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

f