Materiały eksploatacyjne do drukarek w Igalo.pl

Tonery i tusze do urządzeń drukujących takich jak drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, plotery, kopiarki, ksera i wiele innych. Wszystko to znajdziecie na stronie Igalo. pl dystrybutora wszystkich dostępnych na rynku europejskim wkładów materiałów eksploatacyjnych. Jesteśmy także producentem regenerowanych wkładów, dzięki czemu ceny w stosunku do jakości naszych produktów są najniższe na rynku.
Nasza firma ma bardzo bogate doświadczenie w branży, dzięki czemu udzielamy pełnego wsparcia technicznego, serwisujemy drukarki, pomagamy podczas wyboru odpowiedniej drukarki lub wkładów do niej. Przez cały czas można liczyć na pomoc on-line ze strony naszych pracowników.
Nasze duże stany magazynowe zapewniają szybką i bezproblemową przesyłkę. Szukasz firmy, która jest w stanie dostarczyć produkt tego samego dnia co dokonałeś zakupu? Igalo. pl świadczy również darmowe przesyłki kurierskie, ma także własny transport. Firmy, biura i inne instytucje, mają możliwość zamówienia kompleksowego, razem z artykułami biurowymi. Posiadamy w swojej ofercie łącznie ponad 20 tys. produktów.
Serdecznie zapraszamy.

f