SoloKolos - artykuły biurowe i sprzęt biurowy

Sklep "Solo-Kolos" dysponuje pełnym asortymentem artykułów piśmienniczych i papierniczych, czy biurowej galanterii i akcesoriów do komputera. Firmę założono w 1993 roku. W naszej ofercie znajdują się rozmaite artykuły biurowe: segregatory, długopisy, pisaki itd.. Spośród mebli do biura są m. in. tablice, sejfy, podstawki, półki itp. W sprzedaży mamy urządzenia elektroniczne: drukarki, akcesoria komputerowe, komputery, telefony, kalkulatory, skanery, niszczarki. Jest też papier o dowolnej gramaturze, matowy i błyszczący, w rozmaitych rozmiarach i kolorach, na wizytówki, czy dyplomy, do ksero i komputera. Ponadto proponujemy artykuły papiernicze: notesy, bloki, rolki do kas, ploterów itd. Wysoka jakość i konkurencyjne ceny, każdy znajdzie coś dla siebie.
Zapłacić można z wykorzystaniem przedpłaty (również szybkich płatności internetowych oraz karty kredytowej) albo przy odbiorze przesyłki. Sklep udostępnia płatności ratalne. Przesyłka odbywa się kurierem DHL, ale można też odebrać osobiście w siedzibie sklepu w Częstochowie. Przy kwocie zamówienia powyżej 250zł wysyłka jest darmowa.
Od 2005 roku System Zarządzania Jakością spełnia wymagania normy ISO 9001:2008, dotyczącej produkcji i sprzedaży artykułów biurowych, a także usług biuro-serwisowych.

f