Dental Ceramic Studio Protetyk Gdańsk

Gabinet Protetyczny Dental Ceramic Studio powstał w 2006 roku. Jest stworzony przez osoby z bogatym doświadczeniem zdobytym w kraju jak i zagranicą. Naszą ideą jest skupianie się na wysokiej estetyce i jakości wykonywanych prac protetycznych. Mamy możliwość wykonywania dużych prac jak też drobnych napraw.
Oferujemy gabinetom stomatologicznym współpracę w zakresie wykonywania protez oraz wszczepianiu implantów. Na miejscu dobieramy indywidualnie kolor i kształt przyszłych koron, licówek i mostów. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania i w efekcie zadowolenie pacjenta.
Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON a także inne najnowsze technologie.

W laboratorium dobieramy kolor i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Wszystkie usługi wykonujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 10. 00 17. 00 po uprzednim telefonicznym potwierdzeniu. Wykonujemy dokumentację fotograficzną na życzenie. Zapraszamy do korzystania z naszych usług na Starym Mieście w Gdańsku. Zapraszamy

f