Lifting Twarzy Niechirurgiczny Katowice Śląsk

Najszybszy sposób na spektakularny efekt odmłodzenia twarzy. Jeżeli chcesz odmłodzić twarz, być bardziej atrakcyjnym, podnieść swoją samoocenę a boisz się klasycznych operacji chirurgicznych to możesz skorzystać z niechirurgicznego liftingu twarzy za pomocą nici PDO.

Co to są nici PDO.
Mają podobną strukturą do nici chirurgicznych używanych podczas operacji chirurgicznych. Różnią się tym, ze część z nich ma haczyki, dzięki którym możemy uzyskać efekt podciągnięcia skóry.

Inwazyjność zabiegu nićmi PDO z haczykami.
Zabieg ma minimalną inwazyjność, po zabiegu praktycznie możemy normalnie funkcjonować, a efekt jest widoczny natychmiastowo. Stosunek efektu do ceny zabiegu jest zdumiewający. Momentalnie nasza twarz jest bardziej gładka, ma „świeższy” młodszy wygląd. Zabieg na szczęście i w porównaniu z klasycznym chirurgicznym liftingiem twarzy nie daje trwałych efektów, można go powtarzać i na bieżąco korygować niedoskonałości twarzy co 12 – 16 miesięcy.

Kto jest najlepszy na śląsku, w Katowicach i nie tylko w liftingu twarzy?
Pani dr n. med. Agnieszka Ledniowska, zarządca witryny https://gabinet-estetyczny. pl ma wieloletnie doświadczenie w implantacji nici PDO. Dodatkowo na stronach witryny mogą Państwo zobaczyć naturalne efekty po zabiegu nićmi PDO na zamieszczonych tam zdjęciach. Zdjęcia przedstawiają wyłącznie naturalne efekty, nie są to żadne studyjne zdjęcia. Polecamy :)

f