Okulik

Stale powiększająca się liczba osób w Polsce cierpi na poważne wady wzroku. W celu korekcji wady wzroku lub co najmniej jej kontrolowania konieczne jest dobranie odpowiednich okularów, bądź soczewek kontaktowych. Istotne żeby okulary były dobrane poprzez specjalistycznego optyka, a sam wybór okularów poprzedzony był rzetelnym i solidnym badaniem optometrycznym. Usługi proponowane przez duże, sieciowe salony optyczne, w ogromnej liczbie przypadków odbiega od potrzeb kontrahenta, a jakość samych usług pozostawia w wielu sytuacjach wiele do życzenia. Liderem w gronie salonów optycznych jest Okulik Olsztyn - jedyny w swoim rodzaju salon optyczny, który oferuje produkty i usługi wyłącznie najwyższej jakości.
W katalogu produktów salonu optycznego Okulik szeroki wybór towarów, takich jak okulary, soczewki kontaktowe oraz okulary przeciwsłoneczne i akcesoria do okularów. Schludny optyk - Okulik, to sklep, w którym znajdą państwo szeroki wybór okularów, soczewek kontaktowych, różnych producentów, między innymi dolce Gabbana, vogue, Ray-ban czy Versace.
W salonie Okulik znajduje się również gabinet optometryczny, w którym można zbadać wzrok. Dzięki temu precyzyjnemu i dokładnemu badaniu wzroku, nasi optycy będą w stanie dobrać najodpowiedniejsze dla państwa okulary, albo, inne rozwiązania, soczewki kontaktowe. Dzięki szerokiemu wyborowi oferowanych przez Okulik towarów, mają Państwo gwarancję, iż znajdą produkt odpowiadający państwa potrzebom, zarówno tym natury medycznej, jak również tym natury estetycznej.

f