Paznokcie-lublin.pl

Firma, której wizytówkę Ci prezentujemy na co dzień zajmuje się kreowaniem paznokci. Nasze studio każdego dnia odwiedzane jest przez sporo osób, które pragną mieć modne, zadbane i zdrowe paznokcie. Jeżeli i Tobie zależy na takim efekcie, to co powiesz na przykład na paznokcie hybrydowe Lublin? Mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie Ci do gustu. Każdego dnia bardzo się staramy, żeby sprostać wymaganiom naszym klientek. Dbamy o miłą atmosferę i oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. Mamy nadzieję, że jeśli raz nas odwiedzisz, to potem będziesz do nas przychodzić równie często.
Umiejętnie wystylizowane paznokcie to fantastyczne rozwiązanie dla każdej kobiety, dodają urody i zręczności. Powszedni manicure trwa dzień lub dwa, z kolei ukończony u kosmetyczki nawet do 3 tygodni, stosowanie specjalnych lakierów, utrwalaczy i narzędzi sprawia że efekty się lepsze.
Manicure hybrydowy to metoda w której wykorzystuje się wyjątkowy preparat utwardzany lampą UV. Zabieg polega na nałożeniu bazy, lakieru i preparatu powierzchniowego a każda warstwa utrwalana jest lamą UV, całość trwa ok 3 tygodni.
Etapy zabiegu to wyrzucenie skórek, lub ich odsunięcie, wypolerowanie naturalnej płytki i nadaniu jej pożądanego kształtu i na tak przygotowanym paznokciu można rozpocząć nakładanie manicure hybrydowego.
Manicure żelowy. Masa kobiet chciało by mieć estetyczne długie paznokcie, lecz niecierpliwi ich żółwi proces zapuszczania. Wybornym sposobem jest wtedy wykonanie manicure żelowego. Taki zabieg można zbudować na naturalnych długich paznokciach jak również na krótkich czy nawet obgryzionych, w takim przypadku nakłada się specjalny tips który wydłuża paznokieć.
Manicure żelowy inaczej zwany modelowaniem metodą światłoutwardzalną, wybitnie nienagannie przypominają naturalne paznokcie.
W naszym salonie wykonujemy również pedicure i manicure japoński

f