Sklep medyczny - Farmedica

Farmedica od ponad 20 lat dostarcza profesjonalny sprzęt medyczny dla domów opieki a ponadto lekarskich gabinetów.
Asortyment naszego sklepu medycznego zawiera zarówno profesjonalne rozwiązania dla placówek jak również rozwiązania ułatwiające rehabilitację w domu. W naszym sklepie znaleźć można praktycznie wszystko.  Począwszy od łóżek rehabilitacyjnych i wózka inwalidzkiego przez kule,  wkładki do butów, piłki rehabilitacyjne, ciśnieniomierze po drobny sprzęt i drobne artykuły takie jak pieluchomajtki albo cewniki.
Nasz sklep medyczny ma złożony dział z produktami ortopedycznymi - zarówno takimi, które  pomagają w czasie choroby jak i z artykułami do rehabilitacji. Priorytetowo polecamy piłki rehabilitacyjne z abs. To nowoczesne rozwiązanie, które pozwala znacząco zmniejszyć ryzyko kontuzji w czasie ćwiczeń i ułatwia całkiem szybkie odzyskanie sprawności.
Placówkom medycznym polecamy zakup łózek rehabilitacyjnych  - ten typ produktów można zakupić w naszym sklepie w wyjątkowo korzystnej cenie. Łóżko rehabilitacyjne wyraźnie podnosi komfort chorego i daje szansę,aby uniknąć kłopotów po zakończeniu rehabilitacji.

f